Останні відгуки
- Візи в Канаду00Дякую Христині за гарно виконану роботу у оформленні візи. Відповідала на всі запитання і була завжди на звʼязку.майже 4 місяці тому
- Стоматологічна клініка "TRUST DENTAL"00Сподобалось: Щиро дякую за видалення проблемного зубчика дитині ще й у неділю, лікар зробив все швидко і професійно!майже 4 місяці тому
- 1st LEGION01Не сподобалось: Відношення до дітей, організація святкувань, бо їх 10 на купу, персонал Загальне враження: Бу...майже 4 місяці тому
- Bianco&nero00Дуже часто замовляю піцу і роли. Все свіженьке і дуже смачно! Запечені роли це топ! Щиро дякую!!!майже 4 місяці тому
- Centr turbin03Ціна=якість=своєчасно! зверталися вже декілька разів, хороша компанія, можемо порадити. Приємно мати справумайже 4 місяці тому
- Медичний центр "Доктор Царук"00Регулярно відвідую косметолога в «Доктор Царук». Результат на обличчі! Індивідуальний підхід до типу шкіри та тільки якісні препарати.майже 4 місяці тому
- Компанія "blago"00Сподобалось: Купили з чоловіком квартиру, окрім того, що це чудова інвестиція, тут дуже приємно жити, задоволені покупкоюмайже 4 місяці тому
- Житло00Не сподобалось...майже 4 місяці тому
- Центр дитячого розвитку "Витинанка"03Вихователька супер🥰 діти різновікові (від 1,5 до 4 років), але це великий плюс — діти вчаться взаємодіяти між с...майже 4 місяці тому
- Центр дитячого розвитку "Витинанка"04Сподобалось: 🥰🥰🥰 Чудовий садочок! Особливо виручає, бо дітки можуть бути з 1 року, на відміну від державних...майже 4 місяці тому
- Центр дитячого розвитку "Витинанка"03Садочок Витинанка це знахідка для діток і батьків. Дитина дуже м'яко і спокійно адаптувалась. Дітки вчаться ...майже 4 місяці тому
- Центр дитячого розвитку "Витинанка"03Дякуємо за чудові майстеркласи для діток!!!!Вони завжди цікаві і захоплюючі для них!!!Чекають з нетерпінням на ...майже 4 місяці тому
- Простір розвитку "Диво"01Однозначно рекомендую! Син відвідував центр більше півроку, ходив до логопеда Тетяни та на логопедичний ма...майже 4 місяці тому
- Майстерня PRO01Рекомендую.Ремонтувала мікрохвильовку. Майстер полагодив все дуже якісно і професійно. Дуже дякую за професіоналізм!!!майже 4 місяці тому
- Броварня "ГОНІР"01Пиво смачне, але на цьому все хороше закінчується)) Ці люди не розуміють значення слова КЛІЄНТООРІНТОВАНІСТ...майже 5 місяців тому
- Digital service IF00Сподобалось! Дуже гарний майстер Роман - швидко, чітко, вчасно, заощадливо,- як сказав так і зробив! Ремонтув...майже 5 місяців тому
- Nail Studio by U.K.03Чудова майстриня! Манікюр виконує якісно, все стерилізовано, чисто та акуратно! Манікюр виглядає дуже дорого та охайно, носиться гарно! Дякую за чудову роботу!майже 5 місяців тому
- Агентство нерухомості "Дім рекорд"00Загальне враження: Наталія не ріелтор а хамло !,жахливо що через таких робітників має страждати все агентство! Дорогі власники потурбуйтеся про звільнення цієї особи!майже 5 місяців тому
- Адвокат "Яна Гринів"02Щиро вдячна Яні Василівна за супровід і ретельне ведення всіх моїх справ! Це адвокат - якому можна повністю довіритися.майже 5 місяців тому
- Оптика +/-00Загальне враження: Досі перебуваю під враженнями від команди "Оптики +/-" на вул. Грушевського, 12! А оптик за ч...майже 5 місяців тому